ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Solimpeks Enerji Başarı Hikayesi

Solimpeks Enerji Gıda Turizm San. Tic. A.Ş.

Solimpeks, güneş enerjisi sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimini günümüz teknolojisiyle birleştirerek, Dünya standartlarında güneş enerjisi sistemleri üretmeyi başarmıştır...Devamı

NESS ENERJİ DAN. MÜH. İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

NESS Enerji 01/04/2015 tarihinde 3 ortaklı bir firma olarak kurulmuştur. Gaziantep ve çevre illerde hizmetlerine devam etmekte olan NESS Enerji 30/10/2018 tarihinde NESS Zincir adı ile sanayi tipi zincir üretimine başlamıştır.
elektrik, hırdavat, mekanik, ness enerji, ness zincir
Sorumlu Kişi : Saib Atay (Şirket Müdürü - Elektrik_Elektronik Mühendisi)
Sektör : Metal Ürünler
Ürün & Hizmet Bilgileri : Firmamız 2015 yılından bu yana Elektrik & Makine Mühendisliği alanında proje taahhüt ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bunun yanı sıra devlet kurumu ihalelerine malzeme tedariki yapmaktadır. 01/11/2018 tarihinden itibaren verdiği hizmetlere ek olarak sanayi tipi zincir (DIN 5685 standartlarına uygun) üretimine başlamıştır.
Kuruluş Tarihi : 01.04.2015
Adres : Sanayi Mahallesi 60336. Cadde No:85/0 Şehitkamil / GAZİANTEP
İş Telefonu : 5326637808
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.nessenerji.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.