ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

SUDEKS İnşaat Başarı Hikayesi

SUDEKS İnşaat Turizm Taahhüt Tic. Ltd. Şti.

SUDEKS İnşaat, başarılarını yapımını gerçekleştirdiği konut projeleriyle kanıtlayan, sektöründe önemli yer edinebilmiş inşaat firmaları arasında yer almaktadır...Devamı

NEROTHERM ISITMA TEKNOLOJİLERİ

Nerotherm Isıtma Teknolojileri katı yakıtlı ısıtma sistemlerinde estetiği, konforu ve düşük yakıt tasarrufunu sağlayarak müşterilerine konforlu ve temiz bir ısınma sağlamayı hedeflemektedir.
ısıtma sistemleri, kalorifer kazanı, kat kaloriferi, kazan sistemleri, pellet, pellet kazanı, pellet sobası, soba sistemleri
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : Katı yakıtlı kat kaloriferi, pellet sobası, pellet kazanı, otomatik kazanlar, stokerli kazan, tam otomatik kat kaloriferi imalatını yapan ve tüm Türkiye'ye hizmet veren öncü bir firmadır.
Kuruluş Tarihi : 03.01.2008
Adres : Hürriyet Mh. 123/5 Sk No:47/A Akhisar / MANİSA
İş Telefonu : 8503052128
Cep Telefonu :
Faks :
Web Sitesi : https://www.nerotherm.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.