ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

MORSALLIOĞLU KIRTASİYE SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

MORSALLIOĞLU KIRTASİYE SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
Firmamız 86 yıllık bir deneyime sahip olup,resmi kurum ve kuruluşların,şirketlerin ihtiyaçlarını tedarik etmektedir. Şirketimiz 1924 yılından bu yana müşterilerinin taleplerini çeşitli ürün yelpazesi ve kalitesi yönünden toptan ve parekende olarak karşılamaktadır.Hedefimiz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek,onların her türlü ihtiyacına tüm markalarla hitap etmektir.
brother, canon, casıo, cross, çelik raf ve dolap sistemleri, develop, dosyalama ürünleri, duracell, eddıng, esselte, faber castell, faks vs, fotokopi, fotokopi kağıdı, gramajlı kağıtlar, hediyelik eşya, kartuş, kaşeler, leıtz, mas, masaüstü gereçleri, max, mopak, ofis makinaları, ofis sarf malzemeleri, okı, panolar, post-it, prıtt, promosyon, samsung, scrıkss, şerit vs, tanex, tekofaks, tombo, toner, ve-ge, xerox, yazı gereçleri, yazı tahtası, yazıcı
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Tüm kırtasiye çeşitleri,büro malzemeleri,yazıcı,bilgisayar,fotokopi,faks makinaları ve sarf malzemeleri satışı aynı zamanda teknik servis hizmetide vermekteyiz.
Kuruluş Tarihi : 13.02.1997
Adres : Tepecik mah.Mektep Sok.No:12 İZMİT / KOCAELİ
İş Telefonu : 2623236461
Faks : 2623236462
E-Posta :
Web Sitesi : www.morsallioglu.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.