ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mina Kozmetik Başarı Hikayesi

Mina Kozmetik Day. Tük. Mam. İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti

1994 yılından bu yana Diyarbakır’da toptan ve perakende kozmetik ürünlerinin ticareti konusunda faaliyet gösteren Mina Kozmetik; Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası ile Alman Kalkınma Bankası işbirliğiyle yürütülen SELP II Projesi kapsamında İş Bankası`ndan kredi kullanarak ikinci mağazasını açmıştır.Devamı

MOBİLE CENTER

Kahramanmaraş Merkezde hizmet veren mağazamızda Akıllı Cep Telefonu-Tablet Pc-Aksesuar satışı yapmaktayız.Taksit sistemlerimizle Akıllı Telefonsuz kimse kalmasın sloganıyla açıldığı günden bugüne 1000lerce kişiyi hayalindeki Cep telefonuna sahip etmiştir.
mobilecenter
Sektör : Telekomünikasyon
Ürün & Hizmet Bilgileri : Tüm Marka Akıllı Cep Telefonları Tablet-PC Aksesuar Türk Telekom
Kuruluş Tarihi : 18.01.2017
Adres : İsmetpaşa Mahallesi Trabzon Bulvarı No:33/C / KAHRAMANMARAŞ
İş Telefonu : 3442241144
Cep Telefonu : 5468004640
Faks : 3442241144
E-Posta :
Web Sitesi : marasmobilecenter.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.