ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

AgroBest Grup Başarı Hikayesi

AgroBest Grup Tarım İlaçları

AgroBest Grup, Tarım İlaçları Sektörü`nde 2002 yılından beri faaliyet göstermekte olup, üretim ve çalışma hayatının uzun geçmişi olmamasına rağmen, çok kısa zamanda önemli atılımları gerçekleştirmiştir.Devamı

MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ

Çözüm mitsubishi klima yetkili servisi merkezleri olarak istanbul genelinde iklimsa güvencesiyle mitsubishi heavy klimalar için haftanın 7 günü satış, montaj, servis, bakım ve tamir hizmeti vermekteyiz.
klima, klima bakımı, klima montajı, klima servisi, klima servisi, klima tamiri, mitsubishi, mitsubishi klima, mitsubishi klima servisi
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : 14 yıllık tecrübemizle mitsubishi klima satış, servisi, montajı, bakımı ve tamiri hizmetleri için İstanbul'un tamamında hizmetinizdeyiz. Talepleriniz doğrultusunda klimaların satış hizmetlerinde geçen sezonlarda olduğu gibi yine en ucuz klima fiyat garantisiyle çözümler sunmakyayız. Satın aldığınız cihazlar için ücretsiz montaj hizmetini profesyonel ekibimizle aynı gün gerçekleştirip gerekli testleri yaparak teslim ediyoruz. Daha önce montajını yaptırdığınız klimanızın sökülerek başka yere montajının yapılmasını talep ettiğinizde ekiplerimiz demontaj yapabilmektedir. Mitsubishi klima modeliniz ne olursa olsun cihazınızın daha verimli çalışabilmesi için en az yılda bir kez bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Cihazlarınızın arızalanması gibi durumlarda tamir taleplerinizi müşteri hizmetlerimizi aradığınızda en yakın gezici ekibimizi yönlendirmekteyiz.
Kuruluş Tarihi : 10.04.2002
Adres : Arnavutköy Cad. No:39 Bebek Beşiktaş 34345 İstanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 2122877905
Cep Telefonu :
Faks : 2122877906
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.mitsubishiklimaservisi.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.