ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

BT Isı Sistemleri Başarı Hikayesi

BT Isı Sistemleri Isı Endüstrisi

BT, 1991 yılında kurulan BT ISI SİSTEMLERİ ile yola çıkmış ve 1974'ten bugüne ısı sektöründe yer alan tecrübeli personeli ile hızla gelişimini sürdürerek, günümüzde anahtar teslimi ısı santralleri kuran bir grup şirket olmuştur... Devamı

MİTSUBİSHİ KLİMA İSTANBUL

Mitsubishi heavy klima yetkili bayisi olarak İstanbul'un tamamında hizmetinizdeyiz.
klima, klima satış, klima servisi, klima servisi, mitsubishi klima
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : Mitsubishi Klima Heavy Industries (MHI) yüksek teknoloji ürünü inverter duvar tipi, kanallı tip, kaset tipi, salon tipi, tavan tipi ve vrf klimalar İklimsa güvencesiyle Mitsubishi markalı ürün taleplerinizde çözüm üretmekteyiz. Mitsubishi Klima olarak İstanbul ve ilçelerinin yanısıra İzmit, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa gibi büyük şehirler başta olmak üzere klima satış, montaj, bakım ve servis hizmeti vermekteyiz. Mitsubishi ürünleri için müşteri hizmetleri telefon numaramız 0212 287 25 44 den ulaşarak satın alabilir servis isteyebilir ya da detaylı teknik, fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Kuruluş Tarihi : 01.04.2007
Adres : Tuncay Artun Cad. No:93 Reşitpaşa Emirgan Sarıyer / İSTANBUL
İş Telefonu : 2122872544
Cep Telefonu :
Faks :
Web Sitesi : www.mitsubishiklima.org
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.