ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Otomotiv, beyaz eşya, makine ve inşaat sektörüne yönelik toptan ve perakende olarak kaliteli çelik malzeme satışı yapmaktadır. Kapasitesi yüksek ve son teknoloji kesim tesisine sahip olan firma müşteri ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılayan, uygun fiyatlı ve yüksek kalitede hizmet anlayışını ilke edinmiştir.Devamı

MICROBAKAR ENDÜSTRİYEL OTOMASYON HİZMETLERİ

firmamız 6 kişilik profesyonel bir ekipden oluşmaktadır. ilk 500 içerisindeki firmalara satış yapmayı hedeflemiş bulunmaktayız.
carbon, infrared, kurutma, otomasyon
Sorumlu Kişi : bülent bakar (FİRMA SAHİBİ)
Sektör : Deri
Ürün & Hizmet Bilgileri : firmamız ağırlıklı olarak tekstil, plastik, cam ve mermer sektörüne yönelik kurutma fırınları imalatı yapmaktadır.
Kuruluş Tarihi : 01.06.2009
Adres : örnek mah. 1372 sok. no:4/a esenyurt / İSTANBUL / İSTANBUL
İş Telefonu : 02124503373
Cep Telefonu : 5323345424
Faks : 02124503373
E-Posta :
Web Sitesi : www.microbakar.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.