ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Doğuş Elektrik Başarı Hikayesi

Doğuş Elektrik İnş. Taah. San. Tic. A.Ş.

Gaziantep`te, elektrik ve tesisat malzemeleri alanında faaliyet gösteren Doğuş Elektrik, teknolojik gelişmeleri sektörüne uygulayarak müşterilerine sunduğu çözümlerle hergün daha da büyüyor...Devamı

MERCANSOY ELEKTRONİK SATIŞ PAZARLAMA VE DAĞITIM A.Ş.

Türkiye genelinde Dayanıklı tüketim mallarında bir çok markanın Türkiye distribütörlüğü ve bölge dağıtıcılıklarını yapmış olan firmamız şu anda aynı faaliyetlerine daha güncel haliyle devam etmektedir.
beyaz eşya, bireysel ve kurumsal temizlik aletleri, elektrikli ev aletleri, e-ticaret, ısıtma ve soğutma, klima, market place, online satış, termosifon, toptan satış ve bayilik sistemi
Sektör : Elektrik - Elektronik
Ürün & Hizmet Bilgileri : Ev Elektroniği ( TV - Ses Sistemleri ), Beyaz Eşya, Ev ve Ticari Tip klimalar, Hava Perdeleri, Kombi & Termosifon, Elektrikli Ev Aletleri ( Süpürge, Mikro Dalga, Su sebili ) gibi ürünlerin Türkiye genelinde geleneksel beyaz eşya ve çeyiz mağazalarına toptan satışını yapmaktayız. Kurumsal ve e-ticaret faaliyetlerimizde bulunmaktadır.
Kuruluş Tarihi : 09.08.2016
Adres : Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1992 Sok. No:16 Kat 4 Daire 103 Esenyurt / İSTANBUL
İş Telefonu : 2128520150
Cep Telefonu :
Faks : 2128520151
E-Posta :
Web Sitesi : www.mercansoyelektronik.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.