ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Turasan Şarap Başarı Hikayesi

Turasan Bağcılık ve Şarapçılık Tur. Tic. A.Ş.

Hasan Turasan’ın şaraba duyduğu aşk, Turasan Şarapçılık’a doğa ve tarihin dünyadaki en güzel buluşma yeri olan Kapadokya’da hayat verdi. Turasan Şarapçılık; üretimde bilgi, özen, teknoloji ve sürekli kalite anlayışı çerçevesinde bütün ürünlerinin kalitesini daha ilk üretim aşamasındayken belirliyor. Bu amaçla; üzümü taşıyan dallardan, şarapları sarmalayan etiket ve şişelere dek, bütün ürün yelpazesini kalite standartlarını korumak adına yoğun bir dikkatle takip ediyor... Devamı

MECATECH HASSAS DÖKÜM

2011 YILINDA KURULAN FİRMA ENDÜSTRİ VE SANAYİNİN BİRÇOK KOLUNA ÇELİK, PASLANMAZ ÇELİK, BAKIR VE ALAŞIMLARI VE ALUMİNYUM ALAŞIMLARINI İSTENİLEN KALİTEDE HASSAS DÖKÜM METODU İLE DÖKER.
aluminyum döküm, bronz döküm, hassas döküm, hassas döküm istanbul, hassas döküm izmir, mum döküm, paslanmaz çelik döküm, vana pompa
Sektör : Metal Ürünler
Ürün & Hizmet Bilgileri : BAŞTA UZAY VE HAVACILIK SEKTÖRÜ OLMAK ÜZERE SAVUNMA, MEDİKAL, TARIM, ELEKTRİK ELEKTRONİK, VANA POMPA, GIDA OLMAK ÜZERE BİRÇOK SEKTÖRE İSTENİLEN ALAŞIM VE GEOMETRİDE PARÇALAR DÖKEBİLMEKTEDİR.
Kuruluş Tarihi : 02.11.2011
Adres : Barış Mah. 1802. Sokak No:25 Gebze KOCAELİ / KOCAELİ
İş Telefonu : 2627770006
Faks : 2627770006
E-Posta :
Web Sitesi : mecatech.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.