ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Turasan Şarap Başarı Hikayesi

Turasan Bağcılık ve Şarapçılık Tur. Tic. A.Ş.

Hasan Turasan’ın şaraba duyduğu aşk, Turasan Şarapçılık’a doğa ve tarihin dünyadaki en güzel buluşma yeri olan Kapadokya’da hayat verdi. Turasan Şarapçılık; üretimde bilgi, özen, teknoloji ve sürekli kalite anlayışı çerçevesinde bütün ürünlerinin kalitesini daha ilk üretim aşamasındayken belirliyor. Bu amaçla; üzümü taşıyan dallardan, şarapları sarmalayan etiket ve şişelere dek, bütün ürün yelpazesini kalite standartlarını korumak adına yoğun bir dikkatle takip ediyor... Devamı

MARSO SOĞUTMA LTD.ŞTİ.

1999 YILINDA BURSA'DA KURULMUŞ , ÜRETİM VE SATIŞ FAALİYETİNE DEVAM EDEN FİRMAMIZ SANAYİ TİPİ BUZDOLAPLARI İMAL VE SATIŞI İLE MARKET,PASTANE VE FIRINLARDAN OLUŞAN MÜŞTERİLERİNE HİTAP ETMEKTEDİR.YURTDIŞI SATIŞLARIMIZ VARDIR.
ekmek rafı, pasta dolabı, soğuk oda
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : MARKET,PASTANELER VE FIRINLAR İÇİN GEREKLİ OLAN SOĞUTMALI,NÖTR DOLAP VE AHŞAP EKMEK RAFLARI
Kuruluş Tarihi : 30.09.1999
Adres : İZMİR YOLU,12.KM.ASLAN SOK.NO;7/A NİLÜFER/BURSA / BURSA
İş Telefonu : 02244131580
Faks : 02244131583
E-Posta :
Web Sitesi : www.marso.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.