ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Başarı Hikayesi

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

İzmir/Karşıyaka'da göz hastalıkları alanında yaklaşık çeyrek asırdır hizmet veren, Myop, Hipermetrop ve Astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanabilen Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmektedir...Devamı

MARMARA PAİNTBALL

İstanbul içerisinde doğa ile iç içe, ulaşım sıkıntısı yaşamadan Avrupa Yakasında paintball oynamanın keyfini çıkarın. Takımınız hazırsa, gün ve saatler için bizi arayabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Neler Var? En uygun saha şartlarının sağlandığı firmamızda doğa ile iç içe eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar ve Çatalca'da bulunan sahalarımız standartlara uygun şekilde hazırlanmıştır. Çardak, piknik masaları gibi yerler de alan içerisinde bulunmaktadır. Paintball toplarının saha dışına çıkmaması için file korumaları mevcuttur ve sağlığınızı riske edecek hiçbir nesneye yer verilmemiştir. Çeşitli paintball senaryoları bulunmaktadır. Hangi tarzda oynamak istiyorsanız senaryolar arasından kendinize uygun olanını seçebilirsiniz. Hafta içi, hafta sonu, gece veya gündüz istediğiniz zaman için yerinizi ayırtabilirsiniz.
istanbul, paintball, paintball fiyatları, paintball istanbul
Sektör : Hizmet
Ürün & Hizmet Bilgileri : 100 Boya Topu 30 TL 200 Boya Topu 40 TL 300 Boya Topu 55 TL Giriş ücreti yoktur. Fiyatlara tüm ekipmanlar dahildir. paintball fiyatları kişi başıdır.
Kuruluş Tarihi : 14.02.2014
Adres : Fatih Mahallesi, Cengiz Topel Cd. No:48, 34500 Büyükçekmece/İstanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 5322187718
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.marmarapaintball.com/
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.