ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

By Dekol Mobilya Başarı Hikayesi

By Dekol Mobilya Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

1989 yılında Adapazarı'nda kurulan By Dekol Mobilya ilk günden bugüne, hedeflerinden hiçbir şekilde ödün vermeden; zengin tasarım, konfor ve kullanım rahatlığı özelliklerini en yüksek düzeyde tutarak, ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı pazarına sunmuştur.Devamı

MAHMUT ERGÜN DIŞ TİCARET ULUSLARARASI MÜŞAVİRLİK

Firmamız İthalat & İhracat konularında uluslararası aracılık yapan bir kuruluş olup özellikle endüstriyel makine temininde alıcı ve satıcı firmalar arasında arabuluculuk yapmakta, temin edilen tüm makine ve aksamın taşımacılık, ithal ve gümrükleme işlerini uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Kuruluş aşamasındaki Avrupa şubemiz, Türk sanayicileri için Avrupa pazarında tanıtım, pazarlama ve distribütörlük hizmetleri sunacaktır. Türk sanayicisinin Avrupa firmalarından taleplerinin karşılanması için her türlü aracılık hizmetleri de faaliyet alanımızdadır.
ergün dış tücaret, türk sanayicisinin ürünlerini avrupa pazarına sunmak
Sorumlu Kişi : Mahmut Ergün (Yönetici)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Gelecekte ağırlıklı olarak Portföyümüzdeki çok sayıda ve iyi ilişkiler içinde bulunduğumuz Türk üretimcisi firmalarının ürünlerinin Avrupada satışını üstlenmek.
Kuruluş Tarihi : 17.07.1998
Adres : KONYA
İş Telefonu : 03322350600
Cep Telefonu : 5546709409
Faks : 03322372107
E-Posta :
Web Sitesi : www.ergun-ft.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.