ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mina Kozmetik Başarı Hikayesi

Mina Kozmetik Day. Tük. Mam. İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti

1994 yılından bu yana Diyarbakır’da toptan ve perakende kozmetik ürünlerinin ticareti konusunda faaliyet gösteren Mina Kozmetik; Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası ile Alman Kalkınma Bankası işbirliğiyle yürütülen SELP II Projesi kapsamında İş Bankası`ndan kredi kullanarak ikinci mağazasını açmıştır.Devamı

LAZOLİNİ MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş

"BAZALTSTONE" DEVTAŞ Madencilik ve LAZOLİNİ Madencilik tarafından hayata geçirilmiş bir doğal taş markasıdır. Her ne kadar 2018 yılında kurulmuş olsa da DEVTAŞ Madenciliğin 15 yıllık tecrübesine sahiptir. BAZALTSTONE olarak; müşterilerimize, talep edildiği zamanda talep edilen işi en yüksek kalitede sağlamak birinci önceliğimizdir. Hedeflerimiz arasında Türkiye Doğal Taş Sektörünü uluslar arası arenada en üst düzeyde temsil etmek gelmektedir. Kendimize ait 4 ocağımızdan çıkarılan Bazalt, Diyabaz ve Andezit blokları gene kendimize ait yıllık 400.000 m2'lik üretim kapasiteli fabrikalarımızda işlenmektedir. Uzman kadromuz ve kaliteli üretim anlayışımız ile müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek yolumuza devam etmekteyiz.
andezit, bazalt, diyabaz, ottoman green
Sektör : Madencilik
Ürün & Hizmet Bilgileri : Kayseri’de Bazalt, Diyabaz, Andezit ve Ottoman Green ürünleri ile sektörünün son teknolojisiyle kurulmuş ve geçen yıllar boyunca da daima yenilikleri takip edip yatırımlar yaparak hep modern ve yeni kalmış fabrikasında kendi ocaklarından elde ettiği Bazalt, Diyabaz ve Andezit bloklarını işleyerek müşterilerine geniş bir ürün yelpazesini her zevke hitap edecek şekilde sunmaktadır. Günümüzde dayanıklı ve prestijli yapı malzemesi olan Bazalt, Diyabaz, Andezit ve Ottoman Green, inşaat sektörünün ülkemizdeki gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Bazalt Stone firması günümüzün modern yapılarının özellikle dış cephe kaplamalarında ve yer döşemelerinde müşteri projeleri doğrultusunda taşa şekil vermektedir.
Kuruluş Tarihi : 11.04.2018
Adres : Mimar Sinan Org. San. Böl. 16. Cd. No: 18/Z Melikgazi / Kayseri / KAYSERİ
İş Telefonu : 3525038877
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.bazaltstone.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.