ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

LAMONETA DESİGN

1993 yılından bu yana tecrübe ve başarıları ile modern, estetik ve fonksiyonel tasarım anlayışıyla müşterilerine sıradanlıktan uzak, kaliteli ürünler sunmayı amaç edinen La Moneta, 26 yıllık hizmet anlayışı ve kendi tasarımlarıyla Mobilya ve Ev Dekorasyon sektöründe faaliyet göstermektedir.
dekorasyon, iç mimarlık, mobilya, mobilya
Sektör : Mobilya
Ürün & Hizmet Bilgileri : İç mimarlık, mobilya ve dekorasyon
Kuruluş Tarihi : 01.03.2017
Adres : Yukarı Dudullu Mah. Natoyolu Cad. Nebioğlu Sok.No:13 Ümraniye/İSTANBUL / İSTANBUL
İş Telefonu : 2163144424
Cep Telefonu :
Faks : 2163144424
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.lamoneta.com.tr/
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.