ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Doğuş Elektrik Başarı Hikayesi

Doğuş Elektrik İnş. Taah. San. Tic. A.Ş.

Gaziantep`te, elektrik ve tesisat malzemeleri alanında faaliyet gösteren Doğuş Elektrik, teknolojik gelişmeleri sektörüne uygulayarak müşterilerine sunduğu çözümlerle hergün daha da büyüyor...Devamı

KLİMA SERVİSİ, BAKIMI MONTAJI BAYİ

Klima cihazları iklim değişikliğinden dolayı konfor halinden çıkmış kullanılması zorunlu hale gelmiş iklimlendirme cihazlarıdır. Aşırı sıcak geçen yaz ayları iş yerlerindeki çalışma performansımızı etkilediği gibi nemli hava geceleri konforlu uyku yaşamamıza engel olmaktadır. Hiç bir kullanıcı bunaltıcı havada veya soğuk bir kış günü klima cihazının arızalanmasını istemeyecektir. Arıza yapan bir klima için kullanıcılar anında servis taleplerinin oluşturulmasını ve kendilerine verilecek hizmetin bir an önce başlamasını istemektedirler. Firmamız ne kadar yoğun olursa olsun kesinlikle servis hizmeti veremediği günler için hiç bir müşterisini mağdur etmemektedir. Klima servisi olarak tüm marka klima cihazlarına montaj ve sökme takma hizmeti vermektedir.
klima bakımı, klima bayi, klima montajı, klima servisi, klima servisi, klima sökme takma
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : Klima bayi olarak satış ve satış sonrası destek hizmeti veren firmamız İklimSA bayisi olup Sigma ve Mitsubishi marka klima cihazlarının satışını yapmaktadır.
Kuruluş Tarihi : 22.05.2000
Adres : Eğitim mahallesi Azra sokak No: 10/A Kadıköy İSTANBUL / İSTANBUL
İş Telefonu : 2166300270
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://klimakombiservisi.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.