ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Zorlu Kimyasal Başarı Hikayesi

Zorlu Kimyasal Bağlantı Sistemleri

Kalite ve güveni hedef olarak belirleyerek, 1998 yılında Türkiye'de tesis kurmak için ilk fizibilite çalışmalarını gerçekleştiren, 2000 yılından itibaren imalata başlayan Zorlu Kimyasal, bugün kimyasal dübel üretiminde dünyadaki sekiz fabrikadan biridir....Devamı

KEŞOĞLU DERİCİLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

türkiye ve diğer ülkelerdeki ham ve mamül deri üreticilerinden ülkemizdeki imalatçılara mal tedariki ve diğer ülkelere her nevi deri ve deriden mamül ürün ihracatı..
deri ve kürk
Sektör : Deri
Ürün & Hizmet Bilgileri : yurt içi ve yurt dışından toptan ham ve mamül deri ve deri ürünleri alıp satmak..fason imalatını yaptırmak..ülke içi veya dışarıya pazarlamak..
Kuruluş Tarihi : 06.01.1989
Adres : organize deri sanayi bölgesi 9.yol d-10 parsel tuzla/istanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 02163942536
Faks : 02163941088
E-Posta :
Web Sitesi :
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.