ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Setna Eğitim Başarı Hikayesi

Setna Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.

Eğitime gönül vermiş kadrosu ve doğru yol haritasıyla misyonuna uygun nesiller yetiştirmek adına geleceğe giden yolda bir köprü olmaya devam eden Setna Eğitim Hizmetleri'nin bünyesindeki Özel Mimar Sinan Koleji, ülkemizin başarılı eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Devamı

KARPİYER YAPI SAN.TİC.LTD.ŞTİ

karpiyer markamız ile,deekoratif yalıtım cephe kaplama malzemeleri üretmekteyiz.ülke çapında satış ve pazarlama yapmakta,üretimimizin %15 bölümü yurt dışı satışımız vardır. sektörde "karpiyer"çok tananmış hatta ürün adı olarak anılan çok kaliteli bir markadır.
cephe kaplama, cephe kaplamaları, dekoratif cephe kaplama, dış cephe, eleman, eps, ısı yalıtım, izalasyon, izolasyon, samsun, söve, üretim, yalıtım
Sorumlu Kişi : yaşar engin (yön.kr.bşk.)
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : EPS dekoratif cephe ısı yalıtım malzemesi olarak,karpiyer markası ile üretim yapmaktayız.ülkemizde,bu sektörde en fazla üretim yapan firmalardanız. geniş bir pazarlama ağımız ve teknik ekibimiz var. enerji kimlik belge yasası çerçevesinde sektörde kendini kanıtlamış firma olarak faaliyetimize devam etmekteyiz.
Kuruluş Tarihi : 24.11.2011
Adres : kavak OSB 4.cad.17.sk. No.4 Kavak / SAMSUN / Türkei / SAMSUN
İş Telefonu : 3627414297
Cep Telefonu : 5335635474
Faks : 3627414397
E-Posta :
Web Sitesi : karpiyer.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.