ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Talipsan Deri Başarı Hikayesi

Talipsan Deri Konfeksiyon Gıda ve Hediyelik Eşya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Deri sektörüne yönelik geçmişte çok küçük çapta başlanan ticari faaliyet, bugün Ülkemizin farklı illerine yönelik üretim ve pazarlama yapabilen, kendi markasını yaratmış Talipsan Deri firmasının başarı hikayesini ortaya çıkartmıştır... Devamı

KARPAK KARTON SİLİNDİRİK PAKETLEME

KARPAK KARTON SİLİNDİRİK PAKETLEME ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
003 yılında çıkmış olduğumuz silindir kutu ambalaj sektöründeki yolumuza’ SU AMBALAJ’ olarak devam etmekteyiz. Başlamış olduğumuz günden beri hizmet ve kalite standartlarımızı sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaktayız. 15 yılı aşkın sektör deneyimimize dayanarak, Silindir Kutularımızı üretirken kendimizi müşterilerimizin çözüm ortağı olarak görür, onlarla işbirliği yürüterek istekleri doğrultusunda özel ürünler geliştirir, yüksek kalitede silindir karton kutular sunarız. Sektörel yenilikleri yakından takip eden, samimi ve dinamik kadromuz sayesinde kaliteli üretim politikamızı uygulamakta ve yılların getirdiği deneyimle sunduğumuz silindir karton kutu çözüm önerilerimiz sayesinde müşterilerimiz tarafından güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaya devam etmekteyiz .
karton, kartonkutu, kuruymiş, silindir, silindir paketleme, silindirik, silindirik paketleme, şarap, zeytinyağı
Sorumlu Kişi : serkan polat (Sahibi)
Sektör : Ağaç Ve Kağıt Ürünleri
Ürün & Hizmet Bilgileri : Vizyonumuz Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı ambalaj şirketi olmak,Hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerimizin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak. Misyonumuz Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için, mükemmelliği hedefleyen iş anlayışımız ışığında, yenilikçi ve fark yaratan, kaliteli, güvenilir ürünleri i doğaya dost olarak üretmek.
Kuruluş Tarihi : 17.01.2003
Adres : Oğlananası Atatürk mh. Tercan cad. No:19 Menderes / İzmir / İZMİR
İş Telefonu : 5339271511
Cep Telefonu :
Faks : 2322773000
E-Posta :
Web Sitesi : htwww.karpakambalaj.com/index.php
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.