ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Bony Tekstil Başarı Hikayesi

Bony Tekstil

Çorap sektörüne yönelik olarak, Hasan Gülkaya tarafından üretim ve satış amacıyla 1986 yılında kurulan, ülkemizde sektörünün öncüsü olan BONY, kurulduğundan bu yana planlı, programlı ve istikrarlı büyüyerek, mükemmelliyetçi bir tutumla, müşteri odaklı çalışma prensibi edinmiştir... Devamı

KARDEŞ SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Soğuk depo soğutma cihazları, Merkezi soğutma cihazları, -40 Şoklama cihazları üretimi, Komple anahtar teslim projeler yapmaktadır.
merkezi soğutma cihazları, soğuk depo, soğuk hava deposu, soğutma, soğutma sistemleri, split soğutma cihazları
Sorumlu Kişi : Atilla ERSOMER (Firma sahibi)
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : Yaş sebze meyve soğuk muhafazası, Et/tavuk soğutma sistemleri, Deniz mahsülleri soğutma sistemleri, Şok dondurma ve soğutma sistemleri, Süt ve süt ürünleri, Şarküteri ve şarküteri ürünleri, Atmosfer kontrollü soğuk depolar, Endüstriyel ve ticari soğutma.
Kuruluş Tarihi : 11.03.1994
Adres : 7419/12 sk.No:90 / İZMİR
İş Telefonu : 2324793201
Cep Telefonu :
Faks : 2324793202
E-Posta :
Web Sitesi : www.kardescooling.com


FİRMANIN SUNUMLARI

Sunum İsmi: SOĞUK DEPO SİSTEMLERİ
Sunum Dili: Türkçe
Sunum İsmi: SOĞUTMA SİSTEMLERİ
Sunum Dili: Türkçe


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.