ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Güven-El Plastik Başarı Hikayesi

Güven-El Plastik ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti

1965 yılından bu yana plastik kalıbı imalatı sektöründe yer alan Güven Kalıp, 1976 yılında şirketleşmiştir. 1986 yılında faaliyet alanını genişleten firma, Güven-El Plastik ve Kalıp’ı da kurarak, plastik enjeksiyon üretimine başlamıştır...Devamı

KARABULUT MAKİNA

Firmamız 2000 tarihinde kurulmuş olup paslanmaz Gıda makinaları ve Tekstil makinaları alanında hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Konveyör taşıma Bantları makina bakım onarm ve yedek parça imalatıda yapmaktadır.
gıda ve tekstil makinaları
Sorumlu Kişi : Selcuk Karabulut (Üretim Müdürü)
Sektör : Deri
Ürün & Hizmet Bilgileri : Gıda Makinaları(Zeytin Ezme,Zeytin ayırma,Salata çiçek alma,Salata havuç dograma,v.b) Tekstil Makinaları (Orta boy düz kesim, Orta boy dikine kesim, Top açma,Kumaş açıcılar istenilen boylarda v.b.) Konveyör Taşıma Bantları.
Kuruluş Tarihi : 01.05.2002
Adres : Panayır mahallesi Nilüfer caddesi No:72 Osmangazi/BURSA / BURSA
İş Telefonu : 2242571868
Cep Telefonu : 5549072839
Faks : 2242571868
E-Posta :
Web Sitesi : www.karabulutmakina.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.