ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Otomotiv, beyaz eşya, makine ve inşaat sektörüne yönelik toptan ve perakende olarak kaliteli çelik malzeme satışı yapmaktadır. Kapasitesi yüksek ve son teknoloji kesim tesisine sahip olan firma müşteri ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılayan, uygun fiyatlı ve yüksek kalitede hizmet anlayışını ilke edinmiştir.Devamı

KAPİMOTORU.COM.TR

Kapimotoru.com.tr olarak 16 senedir otomatik geçiş sistemleri ürünlerinin satışı ve kurulumu gibi hizmetler verdik ve bu hizmetlerimizi online olarak internet adresimizde vermeye devam ediyoruz. Türkiye'nin en büyük otomatik geçiş sistemleri mağzası Kapimotoru.com.tr her gün yeni kampanyalar ve en uygun fiyat seçenekleri ile büyümeye devam ediyor.
bft kumanda, dairesel kapı motoru, kollu bariyer sistemleri, nice kapı motoru, nice kumanda, nice robus 600, nice sm2 kumanda, otomatik bariyer sistemleri, otomatik kapı motoru, seksiyonel kapı sistemleri, yana kayar kapı motoru
Sorumlu Kişi : Hüseyin Şenyiğit (Yönetici)
Sektör : Elektrik - Elektronik
Ürün & Hizmet Bilgileri : Otomatik kapı motoru, otomatik kollu bariyer sistemleri, kepenk sistemleri, seksiyonel kapı sistemleri gibi alanlarda sattığımız ürünlerimizi Türkiye'nin dört bir yanına kargo ile ulaştırıyoruz. Nice, BFT ve Faac gibi köklü İtalyan firmalarının bölge bayiliğini yapıyor ve İtalyan kalitesinin dışına çıkmıyoruz.
Kuruluş Tarihi : 29.12.2005
Adres : Kuruçeşme Fatih Mahallesi, Barış Caddesi, NO: 86/B / KOCAELİ
İş Telefonu : 2623233631
Cep Telefonu :
Faks : 2623233631
E-Posta :
Web Sitesi : https://kapimotoru.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.