ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Talipsan Deri Başarı Hikayesi

Talipsan Deri Konfeksiyon Gıda ve Hediyelik Eşya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Deri sektörüne yönelik geçmişte çok küçük çapta başlanan ticari faaliyet, bugün Ülkemizin farklı illerine yönelik üretim ve pazarlama yapabilen, kendi markasını yaratmış Talipsan Deri firmasının başarı hikayesini ortaya çıkartmıştır... Devamı

KAPADOKYASONMEZLERTİC.LTD.ŞTİ.

FİRMAMIZ AYAKKABI VE SPOR GİYİM SEKTÖRÜ İLE HİZMET VERMEKTEDİR. ŞİRKET KONSEPTİMİZDE ADİDAS,NIKE,DİADORA,GREYDER,FLOGART,DOCKERS,RİCCARDO COLLİ,NEVZAT ONAY,GS STORE,BJK KARTAL YUVASI,FENERIUM,SPOR AKSESUAR TEKSTİL ÇANTA,CÜZDAN DERİ ÜRÜNLERİ ÜZERİNE TOPLAMDA NEVŞEHİR MERKEZ DE 4 ADET MAĞAZAMIZ VARDIR,MAĞAZALARIMIZ,NEVŞEHİR MERKEZ 750 M2,ÜRGÜP MERKEZ 150 M2 ,FORUM KAPADOKYA A.V.M. ADİDAS OUTLET SHOP 210 M2,FORUM KAPADOKYA A.V.M. SÖNMEZLER AYAKKABI 340M2 OLARAK NEVŞEHİR HALKINA HİZMET VERMEKTEYİZ.
dockers, fenerıum, flogart, greyder, kartal yuvası, rıccardo colli, sönmezler ayakkabı ve spor giyim gs store
Sektör : Deri
Ürün & Hizmet Bilgileri : ayakkabı spor giyim
Kuruluş Tarihi : 04.06.2009
Adres : merkez:karasoku mahallesi nar caddesi no:11 nevşehir/merkez / NEVŞEHİR
İş Telefonu : 03842129996
Faks : 03842143244
E-Posta :
Web Sitesi :
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.