ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

By Dekol Mobilya Başarı Hikayesi

By Dekol Mobilya Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

1989 yılında Adapazarı'nda kurulan By Dekol Mobilya ilk günden bugüne, hedeflerinden hiçbir şekilde ödün vermeden; zengin tasarım, konfor ve kullanım rahatlığı özelliklerini en yüksek düzeyde tutarak, ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı pazarına sunmuştur.Devamı

KALENDEROĞLU BOYA YAPI MALZEMELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

KALENDEROĞLU BOYA YAPI MALZEMELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
Kalenderoğlu İnşaat 1995 yılından bu yana açık ve kapalı depoları ile inşaat sektörüne ve siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Ürün ve hizmet kalitesinde en üst seviyeyi gözeten anlayış, satış öncesi araştırma, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki titizlik her zaman yeniliklerin peşinde olma azmi Kalenderoğlu İnşaat'ı hem sektör tarafından hem de rakipleri tarafından takip edilir ve örnek alınır yere getirmiştir.
boya, inşaat malzemeleri, izalasyon, tesisat malzemesi, yalıtım malzemesi
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Kalenderoğlu inşaat, inşaatın temelinden çatısına ve çevre düzenlemesine kadar ihtiyaç duyulan her türlü kaba ve ince inşaat malzemelerini temin edebilecek düzeyde inşaat sektörüne kaliteli, güvenilir ve ekonomik alışveriş imkanı sağlamak amacımızdır.
Kuruluş Tarihi : 01.01.2018
Adres : Merkez Mah. Himmet Sk. No:2/A Kağıthane / İSTANBUL / İSTANBUL
İş Telefonu : 2122957707
Cep Telefonu :
Faks : 2122957706
E-Posta :
Web Sitesi : www.kalenderogluinsaat.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.