ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mina Kozmetik Başarı Hikayesi

Mina Kozmetik Day. Tük. Mam. İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti

1994 yılından bu yana Diyarbakır’da toptan ve perakende kozmetik ürünlerinin ticareti konusunda faaliyet gösteren Mina Kozmetik; Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası ile Alman Kalkınma Bankası işbirliğiyle yürütülen SELP II Projesi kapsamında İş Bankası`ndan kredi kullanarak ikinci mağazasını açmıştır.Devamı

KAÇKAR BAL NAZARTEKS TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Kaçkar Bal, 2002 yılından beri organik sertifikalı olarak bal üretimi yapmaktadır. Bal üretiminin tamamı Doğu Karadeniz Bölgesinde bulunan Kaçkar Dağlarında yapılmaktadır. Geleneksel yöntemler ile modern tekniklerin bir araya getirilmesiyle birlikte Kaçkar Bal, Kafkas Arısı tarafından kara kovan tekniği ile organik sertifikalı olarak üretilmektedir. Ayrıca Türkiye'nin en yüksek rakımlı bölgesinde üretilen ve ilk organik sertifikalı balı olma ünvanını taşımaktadır.
doğal bal, ekolojik bal, gerçek bal, hakiki bal, kaçkar bal, kara kovan balı, organik bal
Sektör : Organik Tarım
Ürün & Hizmet Bilgileri : Şirketimiz, Organik Kaçkar Balı ve Organik aromatik yağlar karışımı Menceli ürün ile hizmet vermektedir.
Kuruluş Tarihi : 28.05.1992
Adres : Tahtakale Mah. Çuha Çiçeği Sok. No: 8/6 Ispartakule - Avcılar / İSTANBUL
İş Telefonu : 2126406665
Cep Telefonu :
Faks : 2126406661
E-Posta :
Web Sitesi : www.kackarbal.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.