ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

KAÇKAR BAL NAZARTEKS TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Kaçkar Bal, 2002 yılından beri organik sertifikalı olarak bal üretimi yapmaktadır. Bal üretiminin tamamı Doğu Karadeniz Bölgesinde bulunan Kaçkar Dağlarında yapılmaktadır. Geleneksel yöntemler ile modern tekniklerin bir araya getirilmesiyle birlikte Kaçkar Bal, Kafkas Arısı tarafından kara kovan tekniği ile organik sertifikalı olarak üretilmektedir. Ayrıca Türkiye'nin en yüksek rakımlı bölgesinde üretilen ve ilk organik sertifikalı balı olma ünvanını taşımaktadır.
doğal bal, ekolojik bal, gerçek bal, hakiki bal, kaçkar bal, kara kovan balı, organik bal
Sektör : Organik Tarım
Ürün & Hizmet Bilgileri : Şirketimiz, Organik Kaçkar Balı ve Organik aromatik yağlar karışımı Menceli ürün ile hizmet vermektedir.
Kuruluş Tarihi : 28.05.1992
Adres : Tahtakale Mah. Çuha Çiçeği Sok. No: 8/6 Ispartakule - Avcılar / İSTANBUL
İş Telefonu : 2126406665
Cep Telefonu :
Faks : 2126406661
E-Posta :
Web Sitesi : www.kackarbal.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.