ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Zorlu Kimyasal Başarı Hikayesi

Zorlu Kimyasal Bağlantı Sistemleri

Kalite ve güveni hedef olarak belirleyerek, 1998 yılında Türkiye'de tesis kurmak için ilk fizibilite çalışmalarını gerçekleştiren, 2000 yılından itibaren imalata başlayan Zorlu Kimyasal, bugün kimyasal dübel üretiminde dünyadaki sekiz fabrikadan biridir....Devamı

İZOTİM

2002 yılında kurulan İzotim daha ilk yılında iki ayrı ödülün sevinç ve gururunu yaşadı. Başarımız, yapmakta olduğumuz işe olan inancımız ve saygımızdan kaynaklanıyor. Şanslıyız ki, işimizin motive edici önemli bir sosyal sorumluluk yanı var. Bir yandan işimizi yapıyor diğer yandan çevre kirliliğini önlüyor, ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz . Firmamız bu alanda başarısını koruyabilmek ve daha ileriye taşıyabilmek için çalışmaktadır.
ısı yalıtım, izolasyon, yalıtım
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : Cephe Kaplamaları ISI YALITIM MANTOLAMA CEPHE GİYDİRME SU İZOLASYONU SES İZOLASYONU
Kuruluş Tarihi : 22.08.2002
Adres : İnkilap Mah. Küçüksu Cad. No:107 İstanbul Plaza Kat:7 D:28-30 Ümraniye 34768 / İSTANBUL / İSTANBUL
İş Telefonu : 2166306666
Cep Telefonu :
Faks : 2166302222
E-Posta :
Web Sitesi : www.izotim.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.