ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

İZOSİS YALITIM SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ.

İZOSİS YALITIM SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ. ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
2009 yılında İnş.Yük.Müh. ve Mimar öncülüğünde kurulan firma,bugün Yozgat-Sorgun Karayolu 25.km de kendisine ait 5.000 m² kapalı 17.500 m² açık alanda üretim faaliyetlerini devam ettirmektedir.ISO 9001:2008, ISO 14001:2000, CE kalite sistem belgeleri ile birlikte üretim alanında İZOSİS, boya grubu ile ilgili ARTİZO, toz yapı kimyasalları ile ilgili İZOBONDER, tamir ve elastik harç grubu ile ilgili İZOFIXER, dekoratif yapı elemanları ile ilgili İZOPİYER, prefabrik hazır yapılarla ilgili İZOFABRIC, ve geliştirdiği yeni bir mekanik mantolama sistemi ile ilgili de TURKİZO markalarını tescil ettirmiştir.
boya, dekoratif, eps, fuga, izolasyon, kartonpiyer, köpük, mantolama, prefabrik, sıva, söve, strafor, xps, yalıtım, yapı kimyasalları, yapıştırıcı
Sorumlu Kişi : SERKAN UZUN (GENEL MÜDÜR)
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : Üretim bandında, EPS yalıtım levhaları ve asmolen, dekoratif elemanlar, hazır sıvalı yalıtım levhaları, XPS kartonpiyer, söve, katsilmesi vb. dekoratif elemanlar , boya grubu, toz yapı kimyasalları ile prefabrik hazır yapı elemanları üretebilen firma, 2012 yılında mantolama dübeli, epoksi zemin kaplamaları ve kartuşları, sandaviç panel üretimleri ile ilgili hazırlıklarını da devam ettirmektedir.
Kuruluş Tarihi : 14.05.2009
Adres : Yozgat-Srogun Karayolu 25.km Dişli Mevkii Sorgun / YOZGAT
İş Telefonu : 3544359334
Cep Telefonu : 5448795949
Faks : 3544359335
E-Posta :
Web Sitesi : www.izosis.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.