ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dubacı Tarım Başarı Hikayesi

Dubacı Tarım Ürünleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Tarım Sektörü'ne Edirne'nin İpsala İlçesi'nde, çeltik yetiştiriciliği ile 1979 yılında, babadan kalma 30 dekarlık bir sahada başlayan ve bugün 2.000 dekarlık modern bir çeltik çiftliğine ulaşan Dubacı Ailesi, kiralamış olduğu araziler ile birlikte, yıllık 4.000 dekarlık bir sahada çeltik tarımı gerçekleştirmektedir...Devamı

İZMİR ULUSLARARASI GİRNE ÇİÇEKÇİLİK

İzmir uluslararası girne çiçekçilik, İzmir'in Karşıyaka semtinde 13 yıldır çiçekçilik,düğün davet organizasyon ,nikah şekeri imalatı ve çikolata satışı hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda uluslararası çiçek siparişlerinizdede interflora çiçekçiler derneğinin 17542 nolu üyesi olarak hizmet vermektedir. Dükkanımızdan ve www.girnecicekcilik.com internet sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
çiçek, çiçekçi, çiçekçiler, çikolata, izmir, karşıyaka, nikah, sipariş, siparişi, şekeri
Sorumlu Kişi : uğur beyazıt erdener (Yönetici)
Sektör : Hizmet
Ürün & Hizmet Bilgileri : çiçekçilik düğün davet organizasyon nikah şekeri çikolata
Kuruluş Tarihi : 28.02.1998
Adres : Girne Bulvarı No: 131-b-c Karşıyaka İzmir / İZMİR
İş Telefonu : 232 3640071
Cep Telefonu : 5362618648
Faks : 232 3640071
E-Posta :
Web Sitesi : www.girnecicekcilik.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.