ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Kayadağ Gıda Başarı Hikayesi

Kayadağ Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle yakın çevresine adeta bir ticaret okulu olan Maksut Kaya, ticaret hayatına 1963 yılında Ağrı'da başlamıştır. Bugün Kaya Ailesi tarafından yönetilen Kayadağ Gıda, bulunduğu bölgedeki büyük gıda toptancıları arasında yer almaktadır...Devamı

İZMİR ULUSLARARASI GİRNE ÇİÇEKÇİLİK

İzmir uluslararası girne çiçekçilik, İzmir'in Karşıyaka semtinde 13 yıldır çiçekçilik,düğün davet organizasyon ,nikah şekeri imalatı ve çikolata satışı hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda uluslararası çiçek siparişlerinizdede interflora çiçekçiler derneğinin 17542 nolu üyesi olarak hizmet vermektedir. Dükkanımızdan ve www.girnecicekcilik.com internet sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
çiçek, çiçekçi, çiçekçiler, çikolata, izmir, karşıyaka, nikah, sipariş, siparişi, şekeri
Sorumlu Kişi : uğur beyazıt erdener (Yönetici)
Sektör : Hizmet
Ürün & Hizmet Bilgileri : çiçekçilik düğün davet organizasyon nikah şekeri çikolata
Kuruluş Tarihi : 28.02.1998
Adres : Girne Bulvarı No: 131-b-c Karşıyaka İzmir / İZMİR
İş Telefonu : 232 3640071
Cep Telefonu : 5362618648
Faks : 232 3640071
E-Posta :
Web Sitesi : www.girnecicekcilik.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.