ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Meydan Grup Başarı Hikayesi

Meydan Otomotiv Endüstri Nakliye ve Gıda Sanayi İç Dış Tic. Ltd. Şti.

1969 yılında otomotiv sektörüne yönelik faaliyet gösteren bir firmada çalışan olarak iş hayatına başlayan Ömer Faruk Meydan, 1991yılında Konya için bir ilki gerçekleştirerek; Japon otomobillerinin yedek parça ticaretini yapan firmayı kurmuştur...Devamı

İVEKA İSKELE VE KALIP SİSTEMLERİ

İveka iskele ve kalıp sistemleri,olarak üstlendiğimiz görevlerde farklılıklar yaratarak, kalıcı eserler yaratma hedefiyle kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için,ülkemizin ekonomisine katkımızı sürekli olarak artırmaktayız.Sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartların üzerinde Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenlikli iskele ve kalıp sistemlerini, daha sağlam, daha profesyonel ve daha karlı ürünler olarak sunmaktayız ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.
alman iskelesi, alt ayar mili, aydın iskele, cephe iskelesi, denizli iskele, denizli kiralık iskele, flanşlı iskele, galvanizli iskele, güvenlikli iskele, h tipi iskele, h tipi kalıp altı iskele, h20, inşaat iskelesi, iskele, kalıp, kamalı iskele, kiralık iskele, kobilya, manisa iskele, muğla iskele, pano, pano, pim, plywood, satılık iskele, satılık iskele, sıva iskelesi, tekerlekli iskele, teleskobik direk, tse belgeli iskele, uşak iskele
Sektör : İnşaat
Ürün & Hizmet Bilgileri : TSE belgeli iskele kalıp sistemleri, tam güvenlikli iskele sistemleri, mobil tekerlekli iskele sistemleri, h tipi kalıp altı iskele sistemi, h tipi alman iskelesi, galvanizli iskele, flanşlı iskele sistemleri üretimi, satış ve kiralama hizmeti sunmaktayız.Tüm TÜRKİYE geneline satış ve kiralama hizmeti sunmaktayız.Detaylı bilgi için iletişime geçiniz. SATIŞ-KİRALAMA HİZMETLERİMİZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.
Kuruluş Tarihi : 14.10.2014
Adres : akçeşme mahallesi menderes bulvarı no:230 / DENİZLİ
İş Telefonu : 2582415346
Cep Telefonu :
Faks : 2582645346
E-Posta :
Web Sitesi : www.iveka.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.