ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mina Kozmetik Başarı Hikayesi

Mina Kozmetik Day. Tük. Mam. İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti

1994 yılından bu yana Diyarbakır’da toptan ve perakende kozmetik ürünlerinin ticareti konusunda faaliyet gösteren Mina Kozmetik; Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası ile Alman Kalkınma Bankası işbirliğiyle yürütülen SELP II Projesi kapsamında İş Bankası`ndan kredi kullanarak ikinci mağazasını açmıştır.Devamı

İSU SAĞLIK VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Sağlık alanında Kritik Hasta Bakım Süreçlerini takip eden yazılım firmasıyız. Ürünümüzün adı QCare.
dijital hastane, yazılım, yenilikçi, yoğun bakım yazılımı
Sorumlu Kişi : İrem Uğurlu (Yönetim Kurulu Başkanı)
Sektör : Sağlık
Ürün & Hizmet Bilgileri : Dijital hastanecilikte öncü olan ve hastanelere vizyon kazandırma hedefinde olan bir yazılım, IT şirketiyiz. Acil ile başlayıp; ameliyathane, yoğun bakım ve dünyada bir ilk olan yeni doğan yazılım modülümüz ile gelişmiş hastaneciliği yaygınlaşması hedefindeyiz.
Kuruluş Tarihi : 18.02.2014
Adres : Fenerbahçe Mahallesi, Cengiz Topel Sokak, Humbaracı Apartmanı, No:1 Kat:2 Daire:5 Kadıköy/İSTANBUL / İSTANBUL
İş Telefonu : 2163385890
Cep Telefonu :
Faks : 2163385893
E-Posta :
Web Sitesi : www.isuicu.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.