ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

İNOVA REFRİGERATİON

İNOVA REFRIGERATION COLD STORAGE DOOR SYSTEMS We are your professional solution partner with our cold room doors in industrial cooling systems.
cámaras frigoríficas, celle frigorifere, chiller, chladiace boxy, chladiarenské zariadenia, cold room, cold room door, cold room door systems, cuarto frío, hinged door, kæli og frystiklefar, kælitækni, kälte, kjøle- og fryserom, kjøle og fryserom dører, kjølerom, køleanlæg, kühlraum, kühlraum chambre froide, kühlung, külmatehnika, kylteknik, nedkjøling, priemyselné chladenie, refrigera, refrigeracion, refrigeración, refrigeration, sandwich panel, sliding door, usi frigorifice
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : İNOVA REFRİGERATION COLD ROOM SANDWICH PANEL TYPE AND CONSTRUCTION TYPE DOOR PRODUCER With our products manufactured with latest German technology, we realize sliding door, hinged door and door accessories, importation, exportation, manufacturing and sales for; cold stores, cold rooms, cold storage rooms, sterile storages, food storage rooms, freezer rooms, drug storage, modular cold plants, hygienic units.
Kuruluş Tarihi : 09.11.2007
Adres : Mehmet Akif Cad.No:41 Kısıkköy -Menderes-İZMİR / TURKEY / İZMİR
İş Telefonu : 2322575670
Cep Telefonu :
Faks : 2322575260
E-Posta :
Web Sitesi : WWW.inovayapi.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.