ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Kayadağ Gıda Başarı Hikayesi

Kayadağ Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle yakın çevresine adeta bir ticaret okulu olan Maksut Kaya, ticaret hayatına 1963 yılında Ağrı'da başlamıştır. Bugün Kaya Ailesi tarafından yönetilen Kayadağ Gıda, bulunduğu bölgedeki büyük gıda toptancıları arasında yer almaktadır...Devamı

İNOVA REFRİGERATİON

İNOVA REFRIGERATION COLD STORAGE DOOR SYSTEMS We are your professional solution partner with our cold room doors in industrial cooling systems.
cámaras frigoríficas, celle frigorifere, chiller, chladiace boxy, chladiarenské zariadenia, cold room, cold room door, cold room door systems, cuarto frío, hinged door, kæli og frystiklefar, kælitækni, kälte, kjøle- og fryserom, kjøle og fryserom dører, kjølerom, køleanlæg, kühlraum, kühlraum chambre froide, kühlung, külmatehnika, kylteknik, nedkjøling, priemyselné chladenie, refrigera, refrigeracion, refrigeración, refrigeration, sandwich panel, sliding door, usi frigorifice
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : İNOVA REFRİGERATION COLD ROOM SANDWICH PANEL TYPE AND CONSTRUCTION TYPE DOOR PRODUCER With our products manufactured with latest German technology, we realize sliding door, hinged door and door accessories, importation, exportation, manufacturing and sales for; cold stores, cold rooms, cold storage rooms, sterile storages, food storage rooms, freezer rooms, drug storage, modular cold plants, hygienic units.
Kuruluş Tarihi : 09.11.2007
Adres : Mehmet Akif Cad.No:41 Kısıkköy -Menderes-İZMİR / TURKEY / İZMİR
İş Telefonu : 2322575670
Cep Telefonu :
Faks : 2322575260
E-Posta :
Web Sitesi : WWW.inovayapi.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.