ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Talipsan Deri Başarı Hikayesi

Talipsan Deri Konfeksiyon Gıda ve Hediyelik Eşya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Deri sektörüne yönelik geçmişte çok küçük çapta başlanan ticari faaliyet, bugün Ülkemizin farklı illerine yönelik üretim ve pazarlama yapabilen, kendi markasını yaratmış Talipsan Deri firmasının başarı hikayesini ortaya çıkartmıştır... Devamı

İNCE KIRTASİYE SAN TİC. A.Ş.

Şirketimiz,30 yıldır sektörde etkili firmaların bayiliğini yapmakta, tescilli markamızla üretimler yaptırmakta ve ithalatını gerçekleştirmekteyiz. Kırtasiyeci bayilerimize pazarlama faaliyetlerimizle satış yaptığımız gibi iki mağazamızda kurumsal ve son kullanıcıya da satış yapmaktayız. Ayrıca 'www.ince.com.tr' sitemiz B2B ve B2C hizmet vermektedir.
bilgisayar, kağıt, kırtasiye, kitap, okul öncesi malzemeleri ve kitapları, oyuncak, sanatsal malzemeler
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Kağıt, kırtasiye, bilgisayar ve çevre birimleri, oyuncak, kitap, okul öncesi eğitim gereçleri, sanatsal malzemeler satışı, hizmet alanımıza giren ürün gamlarıdır.
Kuruluş Tarihi : 13.05.1993
Adres : 100.Yıl Bulvarı no:59 / SAMSUN
İş Telefonu : 03624357825
Faks : 03624200754
E-Posta :
Web Sitesi : www.ince.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.