ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Doğuş Elektrik Başarı Hikayesi

Doğuş Elektrik İnş. Taah. San. Tic. A.Ş.

Gaziantep`te, elektrik ve tesisat malzemeleri alanında faaliyet gösteren Doğuş Elektrik, teknolojik gelişmeleri sektörüne uygulayarak müşterilerine sunduğu çözümlerle hergün daha da büyüyor...Devamı

İMSAN MAKİNA LTD.ŞTİ.

çeyrek asırlık geçmişe sahip olan firmamız bilgi birikimi ve deneyimleriyle jeneratör,teknik hırdavat,elektrikli el aletleri v.b. sektörlerde önemli ve kendini kanıtlamış markaların bayiliklerini alarak her zaman en kaliteli ürünü dürüstlük,güler yüzlülük, ve en ileri düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı misyon olarak belirlemiş ve bölgesinde öncü bir kuruluş olarak halen ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.
enerji, hizmet, inşaat, makina
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : çeyrek asırlık geçmişe sahip olan firmamız bilgi birikimi ve deneyimleriyle jeneratör,teknik hırdavat,elektrikli el aletleri v.b. sektörlerde önemli ve kendini kanıtlamış markaların bayiliklerini alarak her zaman en kaliteli ürünü dürüstlük,güler yüzlülük, ve en ileri düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı misyon olarak belirlemiş ve bölgesinde öncü bir kuruluş olarak halen ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.
Kuruluş Tarihi : 11.03.1981
Adres : İstasyom cad. 5/A / ERZURUM
İş Telefonu : 0442/2331444
Faks : 0442/2333284
E-Posta :
Web Sitesi : www.imsanmak.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.