ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

İlkay Kağıtçılık Başarı Hikayesi

İlkay Kağıtçılık Tic. A.Ş.

1977 yılında İstanbul'da kurulan, 2000 yılında yapışkan kağıt ve bant sanayine yönelik üretime başlayan, ambalaj, kağıt otomotiv, tekstil, yapı elemanları ve beyaz eşya vb. sanayi ile yan sanayi unsurlarına hizmet veren İlkay Kağıtçılık, sektörünün önde gelen başarılı kuruluşları arasında yer almaktadır.Devamı

İLTA GLOBAL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.

İLTA GLOBAL A.Ş. Yenilikçi anlayış ve teknoloji odaklı çalışarak yeni markalar yaratmak, markalarımızın ürünleri global pazarda müşterilerle buluşturmak e-ticaret, e-ihracat ve şubelerimiz ile sürdürülebilir hedeflere ulaşmak.
ilta global, iltalife, iltasera
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Mobilya / Dekorasyon Organik tarım ( Hidroponik, Aeroponik ) Yenilenebilir enerji Teknolojik araştırma ( Robotik sistem )
Kuruluş Tarihi : 14.09.2017
Adres : Konak Mahallesi Lefkoşe Caddesi Barış (120) Sokak No: 3 Nilüfer / BURSA / BURSA
İş Telefonu : 8505327087
Faks : 8502200451
E-Posta :
Web Sitesi : www.iltalife.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.