ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Hüma Hastanesi Başarı Hikayesi

Hüma Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti.

2004 yılının Mart ayında Kayseri’nin ilk Kadın Sağlığı Merkezi olarak kurulan Hüma Hastanesi, 2006 yılının Şubat ayında Anadolu’nun ilk Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır...Devamı

İLTA GLOBAL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.

İLTA GLOBAL A.Ş. Yenilikçi anlayış ve teknoloji odaklı çalışarak yeni markalar yaratmak, markalarımızın ürünleri global pazarda müşterilerle buluşturmak e-ticaret, e-ihracat ve şubelerimiz ile sürdürülebilir hedeflere ulaşmak.
ilta global, iltalife, iltasera
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Mobilya / Dekorasyon Organik tarım ( Hidroponik, Aeroponik ) Yenilenebilir enerji Teknolojik araştırma ( Robotik sistem )
Kuruluş Tarihi : 14.09.2017
Adres : Konak Mahallesi Lefkoşe Caddesi Barış (120) Sokak No: 3 Nilüfer / BURSA / BURSA
İş Telefonu : 8505327087
Faks : 8502200451
E-Posta :
Web Sitesi : www.iltalife.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.