ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

By Dekol Mobilya Başarı Hikayesi

By Dekol Mobilya Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

1989 yılında Adapazarı'nda kurulan By Dekol Mobilya ilk günden bugüne, hedeflerinden hiçbir şekilde ödün vermeden; zengin tasarım, konfor ve kullanım rahatlığı özelliklerini en yüksek düzeyde tutarak, ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı pazarına sunmuştur.Devamı

İKİNCİ EL DONDURMA MAKİNESİ

İKİNCİ EL DONDURMA MAKİNESİ ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
ikinci el dondurma makinesi ticareti yapan ikincielden.site her marka, her model, manuel yada otomatik makineler, sulu kuru reyonlar(dondurma saklama dolabı) süt pişirme kazanları, yedek parça temini ve kurulum tamir işleri yapar.
ikinci el dondurma makinesi alanlar
Sektör : Makina Ve Teçhizat
Ürün & Hizmet Bilgileri : manuel yada otomatik makineler, sulu kuru reyonlar(dondurma saklama dolabı) süt pişirme kazanları, yedek parça alım satım.
Kuruluş Tarihi : 13.04.2018
Adres : Üreğil Mahallesi, 1165. Cadde, Açelya Sitesi, S Blok, No:1 Mamak, Ankara / ANKARA
İş Telefonu : 8503601112
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.ikincielden.site
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.