ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Otomotiv, beyaz eşya, makine ve inşaat sektörüne yönelik toptan ve perakende olarak kaliteli çelik malzeme satışı yapmaktadır. Kapasitesi yüksek ve son teknoloji kesim tesisine sahip olan firma müşteri ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılayan, uygun fiyatlı ve yüksek kalitede hizmet anlayışını ilke edinmiştir.Devamı

İKİNCİ EL DONDURMA MAKİNESİ

İKİNCİ EL DONDURMA MAKİNESİ ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
ikinci el dondurma makinesi ticareti yapan ikincielden.site her marka, her model, manuel yada otomatik makineler, sulu kuru reyonlar(dondurma saklama dolabı) süt pişirme kazanları, yedek parça temini ve kurulum tamir işleri yapar.
ikinci el dondurma makinesi alanlar
Sektör : Makina Ve Teçhizat
Ürün & Hizmet Bilgileri : manuel yada otomatik makineler, sulu kuru reyonlar(dondurma saklama dolabı) süt pişirme kazanları, yedek parça alım satım.
Kuruluş Tarihi : 13.04.2018
Adres : Üreğil Mahallesi, 1165. Cadde, Açelya Sitesi, S Blok, No:1 Mamak, Ankara / ANKARA
İş Telefonu : 8503601112
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.ikincielden.site
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.