ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Güven-El Plastik Başarı Hikayesi

Güven-El Plastik ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti

1965 yılından bu yana plastik kalıbı imalatı sektöründe yer alan Güven Kalıp, 1976 yılında şirketleşmiştir. 1986 yılında faaliyet alanını genişleten firma, Güven-El Plastik ve Kalıp’ı da kurarak, plastik enjeksiyon üretimine başlamıştır...Devamı

HPR DIŞ TİCARET

Merkezi İstanbul’da bulunan HPR Dış Ticaret, sürekli büyümeyi hedefleyen yapısı ve kaliteli hizmet anlayışıyla gelişen bir firmadır. HPR Dış Ticaret yurtdışında kaliteli üretim yapan, konularında uzman ve gerekli sertifikalar ile üretilen ürünlerin iç pazarlarda tanıtımına ve toptan satışına yönelik faaliyetlerini sürdürmektedir. HPR Dış Ticaret, yurt dışında yüksek kalite ve düşük maliyetlerle imal edilen ürünlerini iç pazarlara ulaştırmayı amaçlayan ve bu amaç doğrultusunda, faaliyette bulunduğu alanlar içerisinde sürekli güven ve başarıyı hedeflemektedir.
hediyelik, hobi ürünleri, ithalat, oyuncak tedarik, toptan oyuncak, toptan ticaret
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Her yaştan hobi ve el işi severlerin, ister tek başına, ister sevdikleri ile beraber eğlenebilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri ürün gruplarımız; Kazı Keşif Setleri Dinozor Maketleri Kes & İnşa Et Yapıları Ürünlerimiz, hem el becerilerinizi, hem de sosyal ilişkilerinizi geliştirecek, sabır, dikkat ve sıkı konsantrasyon gerektiren hobi setleridir. Ayrıca çocuklarımızın kişisel gelişimlerine oldukça faydalıdır.
Kuruluş Tarihi : 15.02.2011
Adres : Kurbagalidere Cad. Abdulhalim Memduh Sok. Ak Is Merkezi No: 1/17 Kat: 2 Kadıkoy / Istanbul / TURKIYE 34722 / İSTANBUL
İş Telefonu : 2164051711
Faks : 2164051722
E-Posta :
Web Sitesi : www.hprticaret.net
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.