ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Sarnıç Otel Başarı Hikayesi

Sarnıç Otel

1915 yılında konak olarak inşaa edilen, orjinal haline sadık kalınmak suretiyle otele çevrilerek, 1999'dan bu yana hizmet vermekte olan Sarnıç Hotel; "sarnıç" ismini altında bulunan ve Bizans İmparatorluğu tarafından 5.yy'da inşaa edilen sarnıçtan almaktadır...Devamı

HİDROM YÜKSEK BASINÇ HİDROLİK TEKNOLOJİLERİ

HİDROM, yüksek basınç hidrolik ekipmanlar, tork anahtarları ve tork ekipmanları konusundaki uzmanlığını hafif ve ağır sanayideki tüm işletmeler ile paylaşmaktadır.
700 bar hidrolik silindir, 700 bar kriko, ayarlı tork, cırcır tork, cırcırlı tork anahtarı, cıvata tork, değişken uçlu tork anahtarı, el pompası, elektrikli tork anahtarı, flanş ayırma, flanş montaj, hidrolik tork, hidrolik tork anahtarı, hidrolik ünite, kasetli tork anahtarı, lokmalı tork anahtarı, somun sıkma, tork artırıcı, torklu tornavida, torklu tornavida
Sektör : Makina Ve Teçhizat
Ürün & Hizmet Bilgileri : Hidrolik tork anahtarları, flanş montaj ekipmanları, torklu tornavidalar, mekanik tork artırıcılar, 700 bar hidrolik silindirler, 700 bar hidrolik el pompaları, elektrikli üniteler, tork anahtarları ve yüksek basınç hidrolik aksesuarlar HİDROM'un ana ürün gruplarından bazılarıdır. Aynı zamanda HİDROM müşterilerine hidrolik tork hizmeti de sunmaktadır.
Kuruluş Tarihi : 12.11.2013
Adres : Ostim Organize Sanayi Bölgesi Ahi Evran Caddesi Gelişim İş Merkezi 18/54 06370 Ostim/ANKARA / ANKARA
İş Telefonu : 3123861296
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.hidrom.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.