ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Zorlu Kimyasal Başarı Hikayesi

Zorlu Kimyasal Bağlantı Sistemleri

Kalite ve güveni hedef olarak belirleyerek, 1998 yılında Türkiye'de tesis kurmak için ilk fizibilite çalışmalarını gerçekleştiren, 2000 yılından itibaren imalata başlayan Zorlu Kimyasal, bugün kimyasal dübel üretiminde dünyadaki sekiz fabrikadan biridir....Devamı

HEDEFİM EMLAK DANIŞMANLIK VE REKLAM HİZMETLERİ

2003 YILINDA İZMİR ÇANKAYA DA KURULAN PROMOSYON ÇANTA VE KAŞE İMALTI REKLAM HİZMETLERİ ATÖLYEMİZ KRİZİN DE ETKİSİYLE KÜÇÜLMÜŞ VE SEKTÖR DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALMIŞTIR.. 2006 YILINDA ÇİĞLİ SEMTİNE TAŞINARAK A.O.S. BÖLGESİNDE HİZMETİNE DEVAM ETMEKTEDİR.. ..BUNUN YANISIRA GARİMENKUL SEKTÖRÜNDE ALIM SATIM VE KİRALAMA HİZMETİ VERMEKTEDİR..
arsa arazi, daire, el ilanı, kartvizit, kaşe imalatı, kiralık, müstakil ev, promosyon çanta imalatı, satılık
Sorumlu Kişi : HACER CANOĞLU (ŞİRKET SAHİBİ)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : KUYUMCU-ECZ.-OPTİKÇİLERE YÖNELİK REKLAM AMAÇLI ÇANTA İMALATI.. YENİ KURULAN ŞİRKETLERE VE FİRMALARA GEREKLİ OLAN KAŞE İMALATI ..VS. GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE ALIM- SATIM- KİRALAM HİZMETİ..
Kuruluş Tarihi : 17.10.2003
Adres : 8216 sk. no:7/A çiğli / İZMİR
İş Telefonu : 2323765525
Cep Telefonu : 5362827600
Faks : 2323765388
E-Posta :
Web Sitesi :
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.