ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Setna Eğitim Başarı Hikayesi

Setna Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.

Eğitime gönül vermiş kadrosu ve doğru yol haritasıyla misyonuna uygun nesiller yetiştirmek adına geleceğe giden yolda bir köprü olmaya devam eden Setna Eğitim Hizmetleri'nin bünyesindeki Özel Mimar Sinan Koleji, ülkemizin başarılı eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Devamı

HALI YIKAMA MAKİNASI | ERG MAKİNA

Halı yıkama makinaları üreticileri arasında halı yıkamacıların bir numaralı tercihi olan ERG Makine, İzmir Pancar Organize Sanayi bölgesinde bulunan 4000 metrekare kapalı toplamda 8000 metrekare fabrikasında halı yıkama firmalarına hizmet vermektedir.
erg makina, halı yıkama, izmir, makinası
Sorumlu Kişi : Şafak Ergin (Yönetici)
Sektör : Makina Ve Teçhizat
Ürün & Hizmet Bilgileri : Halı yıkama makinası,Halı sıkma makinası,Halı paketleme makinası,Halı toz alma makinası,Ağ yıkama makinası,Bataniye ve yorgan yıkama makinası,Tekstil sıkma makinası gibi ürünleri titizlikle üreten tek firmayız.
Kuruluş Tarihi : 18.03.1968
Adres : Pancar OSB 7. Cadde No: 11 Torbalı 35860 / İzmir Türkiye / İZMİR
İş Telefonu : 5442488299
Cep Telefonu :
Faks :
Web Sitesi : www.haliyikamamakinalari.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.