ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Otomotiv, beyaz eşya, makine ve inşaat sektörüne yönelik toptan ve perakende olarak kaliteli çelik malzeme satışı yapmaktadır. Kapasitesi yüksek ve son teknoloji kesim tesisine sahip olan firma müşteri ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılayan, uygun fiyatlı ve yüksek kalitede hizmet anlayışını ilke edinmiştir.Devamı

HAKAN PANEL ÇİT SİSTEMLERİ

Firmamız çit sektöründe hizmet vermekte olup, panel çit sistemleri üzerine faaliyetini sürdürmekle birlikte, anahtar teslimi spor sahalar inşa etmektedir.
jiletli tel, panel çit, tel örgü
Sektör : İnşaat
Ürün & Hizmet Bilgileri : Çit ürünlerimiz, panel çit, jiletli tel, tel örgü, tel çit çeşitleridir. Hizmetlerimiz arasında, halı saha yapımı, basketbol sahası yapımı, tenis kortu yapımı ve kapalı spor sahaları yapımı vardır.
Kuruluş Tarihi : 08.06.1975
Adres : Seyitnizam Mah. Demirciler Sanayi Sitesi 8.Yol No:75 Galaxy İş Merkezi A/129 Zeytinburnu / İSTANBUL
İş Telefonu : 2125101145
Cep Telefonu :
Faks : 2125101146
E-Posta :
Web Sitesi : www.hakanpanelcit.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.