ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Canel Madencilik Başarı Hikayesi

Canel Münip Çoker Madencilik

Sahibi olduğu mermer ocaklarıyla lider bej mermer üreticilerinden biri olan Canel Madencilik; ürünlerini blok, plaka, fayans, döşeme, basamak gibi pek çok ebatta temin edebilmektedir. Turkiye’nin ocak içerisinde fabrikası bulunan ilk firması olan Canel'in ürünlerinin sert ve dayanıklı yüzey yapısı, yoğun insan trafiğinin bulunduğu ve makinelerin kullanıldığı alanlarda tercih edilmesindeki en önemli nedenlerinden biridir...Devamı

GÜZ GRUP DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

GÜZ GRUP DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
Yangın Güvenlik konusunda çalışan vede Otomatik yangın söndürme topu adlı yangın söndürme cihazının Türkiye ve Ortadoğu distrbütörüdür.
dış ticaret, güvenlik, ihracat, ithalat, söndüren, yangın, yangın topu
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Otomatik Yangın Söndürme Topu toptan Parekende satışı..
Kuruluş Tarihi : 03.01.2007
Adres : İSTANBUL
İş Telefonu : 2126718690
Cep Telefonu : 5335060626
Faks : 2126718694
E-Posta :
Web Sitesi : www.sonduren.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.