ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Turasan Şarap Başarı Hikayesi

Turasan Bağcılık ve Şarapçılık Tur. Tic. A.Ş.

Hasan Turasan’ın şaraba duyduğu aşk, Turasan Şarapçılık’a doğa ve tarihin dünyadaki en güzel buluşma yeri olan Kapadokya’da hayat verdi. Turasan Şarapçılık; üretimde bilgi, özen, teknoloji ve sürekli kalite anlayışı çerçevesinde bütün ürünlerinin kalitesini daha ilk üretim aşamasındayken belirliyor. Bu amaçla; üzümü taşıyan dallardan, şarapları sarmalayan etiket ve şişelere dek, bütün ürün yelpazesini kalite standartlarını korumak adına yoğun bir dikkatle takip ediyor... Devamı

GÜNEŞ KİLİT ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SAN TİC LTD ŞTİ

firmamız ağırlıklı olarak elektrik pano sektörü ile makina ve hırdavat sektörlerine hitap eden bir pazarlama firmasıdır.yerimiz istoç ticaret merkezindedir.
aksesuar, bara, conta, çelik eşya, elektrik, fitil, jenaratör, kabin, kapak, kilit, makina, menteşe, otomat, pano, pano, posta kutusu
Sektör : Deri
Ürün & Hizmet Bilgileri : pano ve benzer sektörlere yönelik çok çeşitli kilit menteşe aksesuar ve daha birçok yan ürünü pazarlamaktayız.
Kuruluş Tarihi : 04.03.2010
Adres : istoç ticaret merkezi.22.ada.no:38-40 bağcılar/istanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 2126591935
Faks : 2126591931
E-Posta :
Web Sitesi : www.guneskilit.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.