ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Otomotiv, beyaz eşya, makine ve inşaat sektörüne yönelik toptan ve perakende olarak kaliteli çelik malzeme satışı yapmaktadır. Kapasitesi yüksek ve son teknoloji kesim tesisine sahip olan firma müşteri ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılayan, uygun fiyatlı ve yüksek kalitede hizmet anlayışını ilke edinmiştir.Devamı

GÜN-POL İNŞ VE DEK. DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.

styronit Doğal Yalıtım sSvası styronit hazır sıva ve kaplama malzemesi, yaşadığımız konutlarda enerji tüketimini minimize etmek, optimum uygulama kalınlığında arzu edilen yalıtımı sağlamak, insan sağlığını tehdit etmeden yaşanabilir bir konfor ortamını sağlamak için binaların dış ve/veya iç cephelerinde koruma amaçlı olarak geliştirilmiş ve özel bir karışım kombinasyonuna sahip hazır harç olarak kullanılabilen doğal malzemelerden elde edilen bir üründür. Kalıcı özellik gösteren ve bileşimi değişmeyen bir yapıda elde edilen bu harç, binaların gerek dış cephe ve gerekse iç cephe kaplama uygulamalarında kullanılmaktadır. Kaplama uygulaması yapıldıktan sonra, duvarın tüm yüzeyinde her noktada eşit dayanıklılık ve homojen bir yüzey özelliği gösterir.
bina mantolama, biomantolama, cephe mantolama, cephe yalıtım, dış cephe mantolama, dış cephe yalıtım, dış mantolama, dış yalıtım, ısı yalıtım, ısı yalıtım malzemeleri, ısı yalıtım malzemeleri, iç yalıtım, izolasyon mantolama, mantolama, mantolama fiyatları, mantolama malzemeleri, mantolama sistmeleri, nefes alan duvarlar, ses yalıtım, ses yalıtım malzemeleri, su yalıtım malzemeleri, yalıtım, yalıtım malzemeleri, yalıtım malzemesi, yalıtım mantolama, yalıtım nedir, yalıtım sistemleri
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : Styronit doğal Yalıtım Sıvası, Doğaldır, Nefes alır, Çatlamaz, Yangın Yüküne Etkisi Olmaz, Yüksek Isı Performansı Sağlar, İçerde uygulama yapıldığında % 60 Hem içerden Hem de dışardan Uygulama yapıldığında % 80 ısı tasarrufu sağlar.(Belgelerle Kanıtlanmıştır.) Her Türlü Yüzeye Kuvvetle Yapışır. Ekonomiktir. Her türlü sıva metoduyla uygulanabilir.
Kuruluş Tarihi : 15.07.2005
Adres : Dolayoba Fabrikalar Mevkii Sanayi Caddesi No.48 Pendik/İst. / İSTANBUL
İş Telefonu : 02163075038
Faks : 02163077452
E-Posta :
Web Sitesi : www.styronit.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.