ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Setna Eğitim Başarı Hikayesi

Setna Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.

Eğitime gönül vermiş kadrosu ve doğru yol haritasıyla misyonuna uygun nesiller yetiştirmek adına geleceğe giden yolda bir köprü olmaya devam eden Setna Eğitim Hizmetleri'nin bünyesindeki Özel Mimar Sinan Koleji, ülkemizin başarılı eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Devamı

GÖZER ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER MAK.İNŞ.TUR.SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.

GÖZER Endüstriyel Ürünler Mak.İnş.Tur.San.ve Tic.LTD.ŞTİ. şirketimiz bir şahıs firması olan ERTÜRK TİCARET adı ile 2009 yılında kurulmuştur.İlk kurulduğu yılda sadece perakende olarak faliyetini sürdüren firmamız , 2010 Şubat ayından itibaren hem toptan hemde perakende olarak temizlik kağıtları, plastik kullan at malzemeleri, genel temizlik ürünleri, kırtasiye, hırdavat ve gıda malzemeleri satışları ile faaliyetini sürdürmektedir. Bunun yanı sıra 2011 yılında firma bünyemizde yeni oluşturulan Gaz ve Enerji Direktörlüğümüz ile Doğalgaz piyasasına malzeme tedarikçiliği yapmaya başlamış bulunmaktayız. Birçok gaz dağıtım firmasına, mütehaait firmalara ve doğalgaz basınç düşürme istasyonu üreticilerine sertifikalı ve onaylı malzeme temini yapmaktayız. Bu sektörde de yine Gözer zamanında temin ve gününde teslim anlayışı ile hem fiyat hemde kalite anlamında sektörün önde gelen tedarikçisi haline gelmiştir.
aluminyum, basınç düşürme istasyonu malzemeleri, çay, doğalgaz, elcor 2, elektronik, enerji, filtre, fittings, gıda, gözer, hırdavat, izolasyon contası, kağıt, kahve, kalıp, kartuş, kırtasiye, korrektör, kullanat, manometre, meşrubat, metal, mini elcor, mobilya, mobilya, oem, organizasyon, paslanmaz, plastik, regülatör, sabun, sarf, sayaç, sıvı, şeker, temizlik, termometre, toner, yedekparça
Sorumlu Kişi : Murat ERTÜRK (Yönetici)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : GÖZER ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER MAK.İNŞ.TUR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Enerji – Doğalgaz Ekipman Malzemeleri, gıda ve temizlik malzemeleri, ofis kırtasiye, hırdavat, elektronik, mobilya gibi ihtiyaçlarda kurum ve kuruluşlara tedarikçilik hizmeti veren ve yaptığı işin her zaman arkasında duran alanının en saygın ve en büyük firmalarından biri haline gelmiştir. Müşterilerimiz arasında Ulusal ve uluslararası çeşitli firmalar ve merkezleri ,ilaç fabrikaları, tekstil fabrikaları,yatırım şirketleri, gıda üretimi yapan fabrikalar, oteller , inşaat şirketleri, metal sektörünün önde gelen firmaları, hastaneler ve marketler , Gaz dağıtım şirketleri, müteahhit firmalar, doğalgaz basınç düşürme istasyonu üretimi yapan fabrikalar, O.S.B ‘ler ve daha birçok alanda faaliyet gösteren kurumlar bulunmaktadır.
Kuruluş Tarihi : 21.04.2011
Adres : T.BEY MAH.TOPDEMİR IŞ MERKEZİ MERKEZ CAD. No:12/46 KÜÇÜKÇEKMECE/ ISTANBUL / İSTANBUL
İş Telefonu : 2125413811
Cep Telefonu : 5302654016
E-Posta :
Web Sitesi : www.gozer.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.