ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Talat Matbaacılık Başarı Hikayesi

Talat Matbaacılık ve Deri Mamulleri A.Ş.

40 yılı aşkın bir sürede yüz binlerce farklı tasarımın üretimine imza atmanın gururunu taşıyan Talat Matbaacılık, 5.000 m² üzerine kurulu entegre tesislerinde elektronik dizgi, film, cilthane, ambalaj ve ofset tesislerinde kalite ve estetikten taviz vermeden hızlı üretim yapabilmektedir...Devamı

GİRAY OPTİK PAZARLAMA REKLAM VE İLETİŞİM

Firmamızın kuruluş gayesi ,gözlük sektöründeki 18 yıllık deneyimi mizi artık kendi çatımız altında dahada pekiştirerek sektörümüzün duayenleri arasına girebilmek.
alım, gözlük camları, gözlük çerçeveleri, güneş gözlüğü, ihracat, ithalat, kontak lensler, optik cam kesme ve gözlük tamir makineleri, optik malzemeleri, otomatik ve mekanik, pazarlama, reklam, reklam malzemesi, satım, toptan
Sorumlu Kişi : zafer fatih akyar (Firma Sahibi)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Her türlü optik malzemeleri, gözlük çerçeveleri, gözlük camları, kontak lensler,otomatik ve mekanik, optik cam kesme ve gözlük tamir makineleri Toptan alım satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatı.Her türlü reklam ve reklam malzemesi ve PR.
Kuruluş Tarihi : 07.05.2013
Adres : molla gürani mah. dedepaşa sok. no:32/3 fatih / istanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 2125315142
Cep Telefonu :
Faks : 2125315142
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.facebook.com/GirayOptikVeReklam
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.