ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

İlkay Kağıtçılık Başarı Hikayesi

İlkay Kağıtçılık Tic. A.Ş.

1977 yılında İstanbul'da kurulan, 2000 yılında yapışkan kağıt ve bant sanayine yönelik üretime başlayan, ambalaj, kağıt otomotiv, tekstil, yapı elemanları ve beyaz eşya vb. sanayi ile yan sanayi unsurlarına hizmet veren İlkay Kağıtçılık, sektörünün önde gelen başarılı kuruluşları arasında yer almaktadır.Devamı

GIDA HATTI

Artık her türlü haberleri anında, sıcağı sıcağına ve en doğru şekilde internet haber sitelerinden takip edebiliyoruz. Her gün milyonlarca insan merak ettiği ve sağlığı ile ilgili gıda haberlerini gidahatti.com linkinden takip ediyor. Astrolojiden sağlığa, gıdadan ekonomi ve eğitime kadar her kategoride güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.
burçlar, gıda, gıda haberleri, sağlık haberleri, tarım haberleri
Sektör : Hizmet
Ürün & Hizmet Bilgileri : Gıda, Tarım, Sağlık, Ekonomi, Dünya, Eğitim, Bilim, Çevre, Yaşam, Hava Durumu, Astroloji
Kuruluş Tarihi : 07.05.2010
Adres : Balgat Mahallesi, Ceyhun Atıf Kansu Caddesi 1386 Sok. No : 8 Kat :2, 06520 Çankaya / ANKARA
İş Telefonu : 3122847273
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.gidahatti.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.