ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Bağdat Baharat Başarı Hikayesi

Bağdat Baharatları Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yarım asır önce büyük bir ideal ve cesaretle yola çıkan ve bugün sektöründe lider kuruluşlardan biri olan Bağdat Baharat, 60`lı yılların başında Mustafa Danacı tarafından büyük bir azim ve kararlılıkla kurularak bugünlere geldi. Devamı

FORLAS FORKLİFT LASTİK İŞ MAKİNALARI TİC.LTD.ŞTİ.

FORLAS FORKLIFT LASTIK olarak müşterilerimizin yeni çözüm ortağı olmak en büyük hedefimizdir. Ürün gamımızda Siyah Dolgu lastik ve İz Bırakmayan Dolgu lastik standart ve premium kalite olarak satışını tüm Türkiye’ de yapmaktayız. Her türlü Forklift Lastiği ihtiyacınızda her marka forkliftiniz için güvenilir bir çözüm ortağı olmayı ve deneyimli ekibimizle en hızlı, en ekonomik, en profesyonel çözümleri sizler için üretmeyi vadediyoruz.
çatal kılıfı-eldiven, çemberli dolgu lastik, dolgu lastik, forklift lastik, platform lastiği, transpalet
Sektör : Makina Ve Teçhizat
Ürün & Hizmet Bilgileri : Forklift Lastikleri; Siyah Dolgu - İz Bırakmayan Dolgu - Çemberli Dolgu Lastikler - Presleme Hizmeti, Platform Lastikleri: Genie Platform Lastikleri 15x5 Netlift Transpaletler, Forklift Uzatma Bıçakları (Kılıfı)
Kuruluş Tarihi : 13.01.2017
Adres : Evka 3 Mh. 129/11 Sokak No:8 4. Sanayi Sitesi Bornova / İzmir / İZMİR
İş Telefonu : 2323752109
Cep Telefonu : 5324171733
Faks : 2323752109
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.forlas.net
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.