ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Kayadağ Gıda Başarı Hikayesi

Kayadağ Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle yakın çevresine adeta bir ticaret okulu olan Maksut Kaya, ticaret hayatına 1963 yılında Ağrı'da başlamıştır. Bugün Kaya Ailesi tarafından yönetilen Kayadağ Gıda, bulunduğu bölgedeki büyük gıda toptancıları arasında yer almaktadır...Devamı

FONEM ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

Kuruluş amacımız işitme kayıplı çocuk ve ergenlerin sahip oldukları mevcut işitmelerini maksimum düzeyde kullanarak lisan ve konuşma becerisini kazanmalarını sağlamaktır. Sessizlik içinde geçen bir çocukluk dönemi yaşam boyu sürecek öğrenme ve iletişim güçlüğüne neden olur. İşitsel sözel yöntemin kullanıldığı sıcak eğitim ortamımızda iletişim becerilerini geliştiren çocuklarımızın işitenlerin dünyasında başarılı olma ve topluma tam katılımlarını sağlamak hedefimizdir.
ankara özel, dil ve konuşma, fonem, işitme, özel eğitim
Sektör : Eğitim
Ürün & Hizmet Bilgileri : Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Kuruluş Tarihi : 20.01.2007
Adres : Bağlıca Mah. 1263 sok. No:6 Etimesgut/ANKARA / ANKARA
İş Telefonu : 3122132006
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.fonemegitim.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.