ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

ESTA ELEKTRİK ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ

1996 yılında İstanbul da kurulan ESTA LPG LNG CNG Dokmegaz Otogaz sistemleri Kurulumu ve Otomasyonu ila satış sonrası destek yedek parça satışı hizmetleri vermektedir.
lpg cng skit sistemleri ve otomasyon
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : LPG LNG Dokmegaz Otogaz sistemleri Kurulumu ve Otomasyonu Hizmetleri. LPG otomasyon panosu + Kademeli pompa + LPG katkısı +diğer LPG LNG ekipmanları.
Kuruluş Tarihi : 26.11.1996
Adres : Kayışdağı Mah G1 Sok No1 Ataşehir-İstanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 2165082988
Faks : 2165082990
E-Posta :
Web Sitesi : www.estagrup.com


FİRMANIN SUNUMLARI

Sunum İsmi: ESTA LPG
Sunum Dili: Türkçe
Sunum İsmi: ESTA LTD ŞTİ
Sunum Dili: Türkçe


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.