ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Canel Madencilik Başarı Hikayesi

Canel Münip Çoker Madencilik

Sahibi olduğu mermer ocaklarıyla lider bej mermer üreticilerinden biri olan Canel Madencilik; ürünlerini blok, plaka, fayans, döşeme, basamak gibi pek çok ebatta temin edebilmektedir. Turkiye’nin ocak içerisinde fabrikası bulunan ilk firması olan Canel'in ürünlerinin sert ve dayanıklı yüzey yapısı, yoğun insan trafiğinin bulunduğu ve makinelerin kullanıldığı alanlarda tercih edilmesindeki en önemli nedenlerinden biridir...Devamı

ESTA ELEKTRİK ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ

1996 yılında İstanbul da kurulan ESTA LPG LNG CNG Dokmegaz Otogaz sistemleri Kurulumu ve Otomasyonu ila satış sonrası destek yedek parça satışı hizmetleri vermektedir.
lpg cng skit sistemleri ve otomasyon
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : LPG LNG Dokmegaz Otogaz sistemleri Kurulumu ve Otomasyonu Hizmetleri. LPG otomasyon panosu + Kademeli pompa + LPG katkısı +diğer LPG LNG ekipmanları.
Kuruluş Tarihi : 26.11.1996
Adres : Kayışdağı Mah G1 Sok No1 Ataşehir-İstanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 2165082988
Faks : 2165082990
E-Posta :
Web Sitesi : www.estagrup.com


FİRMANIN SUNUMLARI

Sunum İsmi: ESTA LPG
Sunum Dili: Türkçe
Sunum İsmi: ESTA LTD ŞTİ
Sunum Dili: Türkçe


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.