ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Canel Madencilik Başarı Hikayesi

Canel Münip Çoker Madencilik

Sahibi olduğu mermer ocaklarıyla lider bej mermer üreticilerinden biri olan Canel Madencilik; ürünlerini blok, plaka, fayans, döşeme, basamak gibi pek çok ebatta temin edebilmektedir. Turkiye’nin ocak içerisinde fabrikası bulunan ilk firması olan Canel'in ürünlerinin sert ve dayanıklı yüzey yapısı, yoğun insan trafiğinin bulunduğu ve makinelerin kullanıldığı alanlarda tercih edilmesindeki en önemli nedenlerinden biridir...Devamı

EŞİT TEKNİK HIRD.LTD.ŞTİ.

EŞİT TEKNİK HIRDAVAT SAN.TİC.LTD. ŞTİ. 1993 yılında izmir 1. Sanayi sitesinde Mehmet Mübin EŞİT tarafından kurulmuştur.Firmamız hırdavat konusunda sanayi kuruluşlarının her türlü ihtiyacını karşılayabilecek ürün yelpazesiyle müşterilerinin hizmetindedir. Kalite bilinci çerçevesinde aldığımız ISO9001:2000 belgemiz ile müşterilerimizin taleplerini çabuk ve doğru çözümlerle , konusunda deneyimli personeli ile tedarik etmekten gurur duyacaktır.
kalite ve güven
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : İzeltaş el aletleri, Evar Kesici takımlar, Makina Takım kesici takımlar, Oerlikon kaynak ekipmanları, Karbosan Egesan zımpara taşları, Havalı aletler, Beybi eldivenler, Enzet iş güvenliği malzemleri, Bağlantı elemanları, Yıldız gaz armatürleri, Kaıp malzemeleri, Egebant bantlar,Sanayi testereleri gibi her türlü toptan teknik hırdavat ürünleri satışı ve teknik desteği.
Kuruluş Tarihi : 01.03.1996
Adres : 2829 Sokak No:35/A 1.Sanayi Sitesi -İzmir / İZMİR
İş Telefonu : 2324499851
Cep Telefonu :
Faks : 2324496482
E-Posta :
Web Sitesi : esitgroup.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.