ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Talipsan Deri Başarı Hikayesi

Talipsan Deri Konfeksiyon Gıda ve Hediyelik Eşya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Deri sektörüne yönelik geçmişte çok küçük çapta başlanan ticari faaliyet, bugün Ülkemizin farklı illerine yönelik üretim ve pazarlama yapabilen, kendi markasını yaratmış Talipsan Deri firmasının başarı hikayesini ortaya çıkartmıştır... Devamı

ERTÜRK TİCARET

ERTÜRK TİCARET ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
Kırtasiyeden temizlik ürünlerine, kartuştan kahveye kadar sadece rekabetçi olduğu ürünleri satarak firmaların işyerindeki ihtiyaçlarını bir telefonla adrese gönderen ERTÜRK TİCARET, analiz ve araştırmalarla firmaların taleplerini sürekli olarak gözlemliyor, bu doğrultuda ürün çeşitliliğini hergün daha da geliştiriyor. ERTÜRK TİCARET geliştirdikleri sistem ve avantajlı fiyat politikalarıyla firmaların giderlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlamayı amaçlıyor.
alışveriş, ertürk, gıda, hırdavat, kırtasiye, plastik, satış, temizlik, ticaret, toptan
Sorumlu Kişi : Murat Ertürk (SAHİBİ)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : toptan, gıda,temizlik,hırdavat,kırtasiye malzemelerii satışı. Tüm Türkiye.
Kuruluş Tarihi : 06.01.2010
Adres : Sefaköy, Tevfikbey Mah. Merkez Cd. Topdemir İş Merkezi No.12 / 46 Küçükçekmece / İST. / İSTANBUL
İş Telefonu : 5322879318
Cep Telefonu : 5322879318
Faks : 2125413811
E-Posta :
Web Sitesi : www.erturkgida.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.